Szkolenia dla uczniów ZSZ w Złotoryi - Rekrutacja

Rekrutacja na szkolenia/kursy prowadzona jest w sposób ciągły, każdorazowo na stronie szkoły zamieszczana jest informacja o zakończeniu przyjmowania zgłoszeń na dany kurs/szkolenie.
Dokumenty rekrutacyjne można pobrać ze  strony internetowej szkoły w zakładce Fundusze Unijne, lub w szkole w s.100, a także na stronie http://pjkz.zszzlotoryja.pl/


W dniu 5 lutego 2021r. odbyło się posiedzenie komisji rekrutacyjnej, którego celem było wyłonienie uczestników wsparcia: Kurs prawa jazdy kat.B grupa 1 Wiosna 2021.
Termin składania dokumentów upłynął 3 lutego 2021r.
Lista prawo jazdy (pdf)

W dniu 1 marca 2021r. odbyło się posiedzenie komisji rekrutacyjnej, którego celem było wyłonienie uczestników wsparcia: Tworzenie witryn internetowych.
Termin składania dokumentów upłynął 25 lutego 2021r.
Lista tworzenie stron internetowych (pdf)

Informujemy, że w dniu 13 września 2021 r. odbyło się posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej, którego celem było wyłonienie uczestników wsparcia: Kurs prawa jazdy kat. B (grupa 2).
Poniżej znajduje się lista osób zakwalifikowanych do udziału w Kursie oraz lista rezerwowa.
Lista prawo jazdy gr. 2 (pdf)

Informujemy, że w dniu 23 września 2021 r. odbyło się posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej, którego celem było wyłonienie uczestników wsparcia: Kurs “Barman” oraz Kurs “Prowadzenie obsługi biura”.
Poniżej znajdują się listy osób zakwalifikowanych do udziału w wyżej wymienionych Kursach:
Lista barman
Lista prowadzenie obsługi biura

Informujemy, że w dniu 30 września 2021 r. odbyło się posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej, którego celem było wyłonienie uczestników wsparcia: Kurs “Wykonywanie usług kelnerskich”.
Poniżej znajduje się lista osób zakwalifikowanych do udziału w Kursie:
Lista wykonywanie usług kelnerskich

Informujemy, że w dniu 17 listopada 2021 r. odbyło się posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej, którego celem było wyłonienie uczestników wsparcia: Kurs “Prowadzenie spraw kadrowo - płacowych” oraz Kurs “Florysta”.
Poniżej znajdują się listy osób zakwalifikowanych do udziału w Kursach:
Lista prowadzenie spraw kadrowo-płacowych
Lista florysta 

Informujemy, że w dniu 20 grudnia 2021 r. odbyło się posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej, którego celem było wyłonienie uczestników wsparcia: “Kurs spawacza” oraz Kurs “Obsługa wózków widłowych i ładowarek teleskopowych”.
Poniżej znajdują się listy osób zakwalifikowanych do udziału w Kursach:
Lista kurs spawacza
Lista obsługa wózków widłowych

Informujemy, że w dniu 27 stycznia 2022 r. odbyło się posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej, którego celem było wyłonienie uczestników wsparcia: Kurs “Programowanie i obsługa druku 3D”.
Poniżej znajduje się lista osób zakwalifikowanych do udziału w Kursie:
Lista programowanie druku 3D

Informujemy, że w dniu 28 stycznia 2022 r. odbyło się posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej, którego celem było wyłonienie uczestników wsparcia: Kurs “Robotyka” oraz Kurs “Pracownik usług kosmetycznych”.
Poniżej znajdują się listy osób zakwalifikowanych do udziału w Kursach:
Lista robotyka
Lista pracownik usług kosmetycznych